Uluırmak Sınav Eğitim Merkezi

Uluırmak Sınav Eğitim Merkezi(USEM), “Okula Destek, Sınavlara Hazırlık” programları çerçevesinde Uluırmak Eğitim Kurumları bünyesinde faaliyet göstermektedir. Sınavlara hazırlık programları, 12. sınıf ve mezunlara yönelik YKS(TYT-AYT-YDT) hazırlık kursları ile 8. sınıflara yönelik LGS hazırlık kurslarını kapsamaktadır. Okula destek programları ise ilköğretim 5 – 6 ve 7. sınıf ile ortaöğretim 9 – 10 – 11. sınıf seviyelerine yönelik kurslar olup; okul derslerindeki başarıyla birlikte YKS, LGS vb. sınavlara sağlam bir bilişsel altyapı oluşturmayı amaçlamaktadır. Kurs hizmetinin yanı sıra deneme sınavı, rehberlik, eğitim koçluğu, ders çalışma alanı vb. hizmetlerle programların içerikleri zenginleştirilmektedir.

USEM, köklü kurumsal eğitim altyapısı ve tecrübesiyle öğrencilerinin ilkokuldan üniversiteye kariyer planlamasında takipçisi ve destekçisidir. Hizmetlerini ihtiyaç ve beklentilere göre şekillendiren kurum öğrencilerine ve diğer paydaşlarına kaliteli ve nitelikli hizmet sunmaktadır.

usem bina

Misyonumuz & Vizyonumuz

Misyonumuz, Öğrencilerinin ve paydaşlarının başarı ve kariyer hedefine odaklanarak onları yüksek standartlarda ve kalite hizmetlerle buluşturmaktır.

Vizyonumuz, Sürekli Değişim Sürekli Gelişim anlayışıyla güncelliğini ve geçerliliğini hiç kaybetmeyen bir gelecek fikri ile hareket etmektir.

Ali İhsan KARADAL

Kurucu
usem okula destek sınavlara hazırlık

Aksaray'ın en seçkin eğitim ekibine katılmak ister misin?

Kendine güvenen tüm branşlardan öğretmenlere her zaman açığız. Aramıza katılmak için ik formu doldurabilirsiniz.

Aksaray'ın en seçkin eğitim ekibine katılmak ister misin?

Kendine güvenen tüm branşlardan öğretmenlere her zaman açığız. Aramıza katılmak için ik formu doldurabilirsiniz.