Uluırmak Sınav Eğitim Merkezi

Öğrenme sürecinde bilgiyi edinmek kadar onu kullanabilmeyi öğrenmekte önem arz etmektedir. Bu kapsamda öğrencilerimize bilgiyi kaynak olarak kullanıp, verimli ve amaca uygun hale getirebilmeleri öğretilir. Ayrıca kurumumuz öğrencilerine öğrenme sürecini sadece ders saatlerinde değil -özellikle sınav hazırlık döneminde- hayatın bütününde uygular. Öğrencimizin sınav hazırlık sürecinde etkin, verimli ve seviyesine uygun bir ders çalışma programıyla potansiyelinin ortaya çıkarılması-üstüne çıkarılması sağlanır. Başarıya ulaştırmak adına ilgi ve sevgiye dayalı bir disiplin mekanizması tesis edilerek, öğrencilerin ders dinlemesine-çalışmasına uygun bir ortam oluşturulur.

usem aksaray sınav hazırlık tüm dersler

Fiziki Yapımız

Sınıf mevcutlarımızın 16 kişiyi geçmedi kurumuzun müstakil binalardan müteşekkil iki şubesi bulunmaktadır.

Fiziki Yapımız

Sınıf mevcutlarımızın 16 kişiyi geçmedi kurumuzun müstakil binalardan müteşekkil iki şubesi bulunmaktadır.

Hacı Hasanlı Şube

2016 yılında hizmete başlayan kurumumuz ; 2275 m2 alanı, 1000 öğrenci kapasitesiyle 4 katlı müstakil bir bina olup, 19 Derslik, 60 kişilik Amfi, ders çalışma alanları ve idari bölümlerden oluşmaktadır. Bu binamızda YKS, LGS Hazırlık ve Okula Destek Eğitimleri verilmektedir.
usem bina

Taşpazar Şube

2019 yılında Hizmete başlayan kurumumuz; 2625 m2 alanı, ortalama 1200 öğrenci kapasitesiyle 4 katlı müstakil bir bina olup, 18 derslik, 60 kişilik amfi, ders çalışma alanları ve idari bölümlerden oluşmaktadır. Bu binamızda ise YKS,KPSS ve Okula destek Eğitimleri verilmektedir.
usem uluırmak akademi